blog

Autoři blogů

(* 1998) Studuje český jazyk a literaturu na FF MU v Brně, kde s kolegy pořádá autorská čtení. Je také bubeník v progresivně psychedelické kapele Šamanovo zboží a člen uměleckého uskupení Vítrholc. Svou poezii publikoval tištěně v Hostu (Nová jména), Tvaru, Protimluvu či Pandoře, elektronicky např. v Nedělní chvilce poezie či v Ostravanu. Ivan Motýl o něm řekl, že tento „mladý Ivan Blatný“, jakoby spadnuvší z Měsíce, tvoří v úplně jiné době, ale sympaticky tento fakt ignoruje. K zastihnutí v brněnské kavárně Švanda, kde se ožere a píše holkám sonety.

(*1997) Studuje scenáristiku a dramaturgii na FAMU, ale mnohem více se věnuje literatuře. V současnosti připravuje svůj prozaický debut. Pracuje jako externí redaktor pro ČRo Radio Wave a web ČT Art. Jeho básně v roce 2019 vyhrály Literární cenu Františka Halase a v tuto chvíli se díky tomu připravuje k vydání jeho první básnická sbírka. Ve volném čase především obtěžuje své přátele nekonečnými tipy na muziku, kterou zrovna nadšeně poslouchá

(*1998) V jistých kruzích známý jako Medard Capek. Z jedné čtvrtiny slovenský Maďar, mimo to produkt čistého středomoravského zmetkovství. Panelákové betonové dítě zrozené jen k prohře a smrti. Vyrostl na punku, časem přešel na hip hop a dnes poslouchá, sleduje a čte vše, co mu zrovna zalíbí, načež o tom pak také i píše. Slammer a také člen zatím v podstatě neexistujícího schizofrenního hiphopového kolektivu Three Hoods Company. V současné době studuje překlad a tlumočení na UP.

×
×

Cart