Harakiri v Indigu

Jsou to již dva roky, co jsme s naším cyklonem cykasem cyklem literárních čtení zavítali do Prahy. Prostor nám tehdy poskytli skvělí lidé z vinohradského kulturního openspace Krutón Polis a akce, prodchnutá skvělou poezií, audiovizuálními peklíčky a silnou fanouškovskou základnou z Valašského Meziříčí, sklidila veliký úspěch.

Už tehdy jsme věděli, že se do Matky měst prostě musíme vrátit. A letos nám to vyšlo!

Pište si do diářů 21. září (sobota) – Praha, klub Indigo.

Budeme ve skvělé společnosti jedinečné Prahy 1, kde se vznáší duchové všech velkých českých spisovatelů 19. století. Nemohli jsme tento fakt opomenout, a tak jsem si do plakátku půjčili bustu toho největšího – Jana „Janko Hovorky“ Nerudy.

A co že bude k vidění a slyšení? Taková ta naše netradiční a smysly velebící klasika v podobě čtení místní mladé literární scény (Vojtěch Beránek, Jan Jindřich Karásek, Michal Šourek ad.), které budou sekundovat i nějaké ty náplavy (Adam Tomáš, Nela Bártová, Vasilios Chaleplis a další). Nechceme zcela odkrýt své karty, protože máme i pár žolíků.

Po čtení pak dojde k „Harakiri styl“ techno kalbě, kterou povede DJ NelkaFofelka a kapela Phil Lemon (Filip Citrón). Událost můžete checkovat na facebookové stránce.

Těšíme se na vás! 👾

 

 

 

×